Nevíte, jak se zbavit myšlenek typu, dva mě blízcí lidé jsou ve smrtelném nebezpečí a já můžu zachránit jen jednoho?

pomáhali mi v minulosti akorát cigarety

Nejlepší odpověď
misskas

cigarety hudba a co nejvic myslenek a cinosti at se vyhnes na toto tema.

Další odpovědi
SeptikB

Tak si napište seznam blízkých, vytvořte si tabulku všech možných kombinací, rozhodněte se u každé dvojice, koho zachráníte a noste to neustále u sebe 🙂

A teď vážně – buď jsou to běžné nepříjemné myšlenky, kterých se zbavíte pomocí příjemných myšlenek na cokoliv v příjemném prostředí nebo s příjemnými osobami (ve vašem případě raději JEN JEDNOU blízkou osobou), nebo je to typ dlouhodobých úzkostlivých myšlenek, na které je potřeba buď odborník (psycholog), nebo osobní analýza myšlenek, při které se musíte sám přesvědčit, že obavy jsou zbytečné (zkuste najít na netu návody „Jak se zbavit strachu ze smrti“).