Black_Pearl

Nevíte jak se ta písnička jmenuje a kdo ji zpívá?

Ahoj, asi před 2–3 lety hrály na fr. hudebním kanálu NRJ moc pěknou písničku. V klipu hrál na kytaru nějaký zpěvák (nevim jméno), měl zlomenou nohu a špehoval co se děje na nějakém sídlišti. Jmenoval se nějak René nebo Reno. Zkoušela jsem to hledat ale nic jsem nenašla. Nevíte kdo to byl?

Odpovědi
bigbít

Zpíval anglicky? Jaké národnosti zhruba mohl být? Tmavovlasý nebo světlovlasý?

erevfall

Hmmm… neměla bys další informace? Já jsem Francouz, tak Ti můžu pravděpodobně pomoci, ale nemám vzpomínky o zlomenou nohu v klipu.

Ve Francii je však slavný zpěvák „Renaud“ (a to se fakt vyslovuje „Reno“), který hraje vždycky na kytaru. Nepoznáš ho?