Viki super

Nevíte jak se stát detektyvem? hrozně trvám na tom aby mi někdo odpověděl?tak zasedněte ke klávesnici a pište odpovědi

Pomozte mi pomoct lidem kteří na tom trvají

Nejlepší odpověď
huxa

Tak zasedni k učebnicím a správně se to nauč napsat…

Další odpovědi
marci1

Zeptej se slušně a srozumitelně a možná Ti někdo odpoví,

anonym

jdi se zeptet do LIDL-U

Drap

Vystudovat vysokou školu, získat zaměstnání u policie. Snažit se, jít za tím a mít trochu štěstí. To je všechno.

ladaadal

Kteří lidé trvají na tom, abys jim pomáhal? Se svým vyjadřováním a pravopisem můžeš dělat maximálně „detektiva“ v Lídlu, na to stačí věk 18 let, ani základku nemusíš dokončit.

anonym

Já nevím, měl by ses naučit programovat cracky, hacking, a další nelegální věci. Nebo dokonce prodávat marihanu, to by se hodilo 🙂

Jsemtady

Idealne jit na policejni skolu. Abys mel nejakou tu frcku apod. Jinak k policii se jdenormalne prihlasit i bez toho, jen projit fyzicke a psychicke testy. Tak ale skoncis jako pochuzkar a vyskrabat se vys nejspis nebude prdel, a asi ny to onnaselo leta praxe bez te skoly. Mno po nejake dobe u policie bys asi mohl zacit podnikat i jako soukrome ocko, to by mozna slo i bez toho, ale to nevim jak funguje.

Reezo

myslím, že to se naučit moc efektivně nedá… Musíš to mít v sobě 🙂 Jestli teď nevíš jak by jsi to dělal, tak nemá smysl s tím začínat… Detektivní práce se trošku liší od toho, co vidíš v Amerických filmech :)

Klára K.

Pokud budeš tímhle způsobem mluvit i s tvým nadřízeným detektIvem, tak ti to moc dlouho nevydrží.