Nevíte jak se stát detektyvem? hrozně trvám na tom aby mi někdo odpověděl?tak zasedněte ke klávesnici a pište odpovědi

Pomozte mi pomoct lidem kteří na tom trvají

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak zasedni k učebnicím a správně se to nauč napsat...

Další odpovědi:

Zlatý

Zeptej se slušně a srozumitelně a možná Ti někdo odpoví,

Stříbrný

jdi se zeptet do LIDL-U

Zlatý

Vystudovat vysokou školu, získat zaměstnání u policie. Snažit se, jít za tím a mít trochu štěstí. To je všechno.

Pokročilý

Kteří lidé trvají na tom, abys jim pomáhal? Se svým vyjadřováním a pravopisem můžeš dělat maximálně "detektiva" v Lídlu, na to stačí věk 18 let, ani základku nemusíš dokončit.

Já nevím, měl by ses naučit programovat cracky, hacking, a další nelegální věci. Nebo dokonce prodávat marihanu, to by se hodilo :-)

Bronzový

Idealne jit na policejni skolu. Abys mel nejakou tu frcku apod. Jinak k policii se jdenormalne prihlasit i bez toho, jen projit fyzicke a psychicke testy. Tak ale skoncis jako pochuzkar a vyskrabat se vys nejspis nebude prdel, a asi ny to onnaselo leta praxe bez te skoly. Mno po nejake dobe u policie bys asi mohl zacit podnikat i jako soukrome ocko, to by mozna slo i bez toho, ale to nevim jak funguje.

Bronzový

myslím, že to se naučit moc efektivně nedá... Musíš to mít v sobě :-) Jestli teď nevíš jak by jsi to dělal, tak nemá smysl s tím začínat... Detektivní práce se trošku liší od toho, co vidíš v Amerických filmech :)

Bronzový

Pokud budeš tímhle způsobem mluvit i s tvým nadřízeným detektIvem, tak ti to moc dlouho nevydrží.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.