Já...

Nevíte, jak se podrbe kosmonaut, když je ve skafandru?

Vzpomeňte, jaký problém to je, když vás svědí ruka nebo noha v sádře…
Doplňuji:
Nevím, za jak dlouho po startu svlékají skafandr, ale vemte třeba ty, co jsou několik hodin mimo loď ve volném prostoru anebo ty, co se pohybovali po měsíci (také několik hodin v kuse).

Kosmonaut či astronaut (event Taikonaut) jsou taky jen lidé a při svědění trpí stejně jako ostatní. Lidské potřeby se dají do značné míry ovládat, ale svědění? Nebo kejchání – to je podobné. Při tom si přece musí „pěkně“ zaneřádit vnitřek helmy…

Nejlepší odpověď
fcoop

Mají uvnitř skafandru nanoboty,ten – po příkazu

přímo z mozku(vlastně myšlence= změna elektr.pole mozku) přikvačí a svědící místo ošetří.Podobně to provede třeba s nudlí u nosu.

Zpět do reality – musí to být na hysterický záchvat.

Další odpovědi
dj.david1234

hmmm těžko :D
Doplňuji:
Oni musejí být zdravý při odletu :)
Ale s tím svěděním to mají asi opravdu těžký..
Vsadím cokoliv, že jsou potom strašně šťastný když si ,,udělají dobře´´ při poškrábání :D

tom004

Tu chvíli to vydrží, a na vesmírné stanici si to vynahradí. 🙂

Pecudka

asi těžko 🙂

Fidel

Kosmonaut je supermuž. Ten se drbat nemusí.

Já...

JEŠTĚ PRO dj.david1234:
OK, ale kýchnout může i zcela zdravý člověk, když ho něco polechtá NA nebo V nosu…