nelka1995(2)

Nevíte jak se počítalo s těmi jmény ? :D kdysi to bylo hodně populární ?

Myslím, že se napsalo jméno holky a kluka a pak se některé písmenka vyškrtaly a pak se z toho spočítalo, jak se k sobě hodí , nebo nehodí. Šlo o takovou zábavu :D , já jsem si na to nedávno vzpomněla, ale nemohu si vzpomenout jaký byl ten správný postup, chtěla bych to na pobavení. Nepamatujete si to někdo ?

Nejlepší odpověď
anonym

Napiš obě jména pod sebe a stejná písmena obou vyškrtej. Na naší základce se to potom bralo podle : co nás spolu čeká? 1. štěstí, 2. neštěstí,3­.láska,4.manžel­ství,5. koléb­ka (dnes bych asi řekla sex), 6. dítě, 7. smrt. Zbylo-li více písmen, jela se další sedmička.