Supermáán

Nevíte jak se mám sama ostříhat jak mají holky sestřih Justina Biebera? Děkuju za odpovědi..

Holky co mají od levé nebo pravé strany tu patku jako dřívější Justin Bieber-..

Odpovědi
cochee

Sama se nestříhej – budeš vypadat jak káča ( = to špatně dopadne).

marci1

Zkus raději navštívit Kadeřnictví. Vzhledem k tomu, že bys chtěla jen sestřih Justina Biebera pro holky ( bez foukání apod. ), tak by cena neměla být vysoká a měla bys to od profíka. 🙂

terry

Sama??? A jak se chceš stříhat vzadu???
Máš na výběr.
Buď teď ušetříš, zjistíš, že to jde hodně špatně a vypadá to blbě a ke kadeřnici půjde stejně později. Nebo do sebe něco vrazíš a budeš ostříhaná pěkně .
Doplňuji:
A nezapomeň, že krátký sestřih je potřeba stříhat pravidelně a je vidět každá (amatérská) nerovnost. Ta se ztratí při střihu delších vlasů.

jáára

kdo to je? ten justin?