Dan221

Nevíte, jak se jmenuje tento film?

Ve filmu byl jeden pár (nevím jestli manželský) a ti měli malou dceru. Potom museli někam odjet a dceři našli chůvu, a když byli na cestě, tak se v autě objevil nějaký chlápek a říkal jim, že ta chůva dělá pro něj a že budou muset dělat, co on říká, nebo jejich dcera zemře. A potom museli dělat různé věci, aby zachránili dceři život.

Odpovědi
iceT

Klub vyděračů to asi nebude, že? Ona tam nevystupuje žádná chůva,ale jinak popis filmu celkem sedí…