Lambáda

Nevíte, jak se jmenuje tenhle seriál a kde bych se na něj mohla kouknout online?

Byla apokalypsa a byla tam žena, která hledala svého syna a zároveň byla imunní proti nákaze. Později i na ní dělali pokusy… Nevím jak se seriál jmenuje a ráda bych se na něj koukla. Díky

Odpovědi
yuko

Tha walking dead – Živí mrtví

yuko

To jsem si tak tipla. Nemuzete napsat vic, treba jmena hercu…?

Lambáda

Jména herců si nepamatuji

Lambáda

Yuko, děkuji moc za odpověď, ale ten seriál, který hledám to není :) :(