Killmen

Nevíte, jak se jmenuje tahle ,,death metal" písnička?

Je to taková death Metalová písnička, kde se zpívá tohle: I FEEL THE MADNESS, I FEEL THE PAIN, I FEEL NO SORRY, DESTROY SANCTUARY… Ta písnička hrála několikrát na televizi REBEL večer(chvíli po ROCK parade) (5.12 asi poprvé) Na tom videu jsou hory a text písničky

Nejlepší odpověď
quentos

to bude tohle http://bandzo­ne.cz/stabzsco?at=dash­board&vc=1… z textu sice seděj jen poslední dvě slova, ale zbytek může bejt blbě odposlouchanej ;{)> sedí i hudební styl a hory v klipu