slad08

Nevíte jak se jmenuje díl ze seriálu Přátelé (hoši byli v policejním voze)

Seriál Přátelé patří mezi mé nejoblíbenější mám asi s nimi pět kazet na VHS, ale pár dílů mi přesto chybí.
Mám dotaz jak se jmenoval díl ve kterém měla Phoebi přítele a ten byl policista a pozval Chandlera, Rosse a Joeyho na noční akci v policejním voze. Joey měl sendvič v autě a zrovna když padla rána z vífuku, tak Joeymu upadl sendvič a pak to vypadalo jako že chrání Rosse, při tom jen pro něj sahal.
Pokud někdo z vás tento díl viděl a ví jaká je to řada (popřípadě název dílu), tak to prosím napište.
Doplňuji:
Díky moc

Odpovědi
akvidzerp

To je dobrej díl: 20. díl 5. śérie, jmenuje se Výjezd s poldou.