Scratchy07

Nevíte jak se jmenuje český film o tom, jak nevlastní otec znásilňuje (nebo jen osahává) svoji nevlastní dceru ??

(je jí asi 15, černovlasá) mamce to neřekne a několikrát uteče…
Je to asi z roku 2005–2010 a je to český film. Kdyby jste někdo znal podobný film, tak napište jaký:)

Odpovědi
mojitek

Taky jsem to viděl.Nebyl to přímo film,ale jeden z příběhů ze serie „Soukromé pasti“-myslím podle skutečných událostí(nevím už). Možná se to jmenovalo „Tátínkova holčička“ jestli myslíš to co já …
Tady : http://doma.no­va.cz/multime­dia/soukrome-pasti-tatinkova-holcicka-3.html
Doplňuji:
tak možná -nemáš zač-…

SuperTomik

Také mne napadá jen ta série ze Soukromých pastí.