Rozamunda

nevíte jak se jmenovala žena co vraždila v minulosti sekerou ?

Doplňuji:
myslím v dávné historii … byla to myslím Angličanka nějaká myslím (Morgan) ale nevím … to jméno jsem zaslechla včerejším filmu myslím že v Paranomal Activity 2

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je široká, takže odpovědí může být víc.

Jedna vražedkyně – soud v r. 2010

Brutální vražedkyně zaútočila sekyrou na otčíma. Jeho přítelkyni nutila pít fridex, louh nebo jed na krysy. Městský soud v Praze poslal sedmatřicetiletou Annu Fedorjakovou na 20 let do vězení za brutální vraždu otčíma a pokus o vraždu jeho družky.

http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/otci­ma-ubila-sekyrou-pak-chtela-vrazdit-fridexem-a-louhem.html

Další odpovědi
anonym

Například Stanislava Šťastná – ale takových bab bylo (a bude) víc… 😉

anonym

Zkus si do vyhledávače zadat Vražedkyně sekerou. Případně pozměň heslo. Mně vyjelo např.:

Vražedkyně vzala sekeru a dvakrát jej udeřila tupou stranou do hlavy. Poté za pomoci sekáčku na maso, sekery a nože oddělila hlavu od trupu. policie-cr.cz/81-vrazedkyne-cubirkova-oddelila-hlavu-a-telo-spalila-v-peci.html 10 nejhorších vražedkyň 20. století, Novinky, Informační …
Vražedkyně z močálů Kdo: Myra Hindleyová Co provedla: zavraždila pět dětí Kdy: 1963–1964 Trest: doživotí V 60. letech se Myra Hindleyová stala … vscr.cz/general­ni…nejhorsich-vrazedkyn-20-stoleti První kriminální celebrita – dvojnásobná vražedkyně Lizzie …
Lizzie Borden sekerou čtyřicetkrát majzla matku svou Když viděla co udělala jednaačtyřicetkrát otce majzla! oamerice.com/2011/10­/prvni-kriminalni-celebrita-dvojnasobna.html

Je tam toho hodně a tu svou favoritku budeš muset najít asi sama, když nevíš ani jméno. Na netu se dá najít skoro všechno.

bolak

https://www.go­ogle.cz/#q=za­bila+OR+usmrti­la+sekerou+OR+se­kerkou+vra%C5%BE­edkyn%C4%9B