Natalka2010

Nevíte, jak se jmenoval díl Simpsonových – se Stephenem Hawkingem??

Dobrý den, potřebovala bych název tohoto dílu. Jestli někdo víte, tak napište. Moc děkuji za každou radu.

Nejlepší odpověď
quentos

Vypadá to, že tenhle díl SimpsonovÝch se jmenoval „Asociace Mensy zachraňuje Lízu“ („They Saved Lisa's Brain“), viz zdroj

Zdroj: http://www.se­rialzone.cz/se­rial/simpsono­vi/epizody/aso­ciace-mensy-zachranuje-lizu/

Další odpovědi
Psychotic

V díle, který označil quentos, hrál Hawking nejvýraznější roli.

Ale objevil se také v dalších epizodách:

  • Kdo se bojí pokrývače? (Don't Fear the Roofer)
  • Stůj, nebo můj pes vystřelí (Stop or My Dog Will Shoot)
  • Muzikál ze základní (Elementary School Musical)