bolak

Nevíte jak pokračuje tento výzkum a vývoj třetích zubů?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/31248-vedci-slibuji-rust-tretich-zubu.html

V roce 2004 psali že technika bude dostupná za 5 let..jsou tedy nějaké novinky?

Odpovědi
Alesh

Výzkum byl bohužel zastaven, neboť kromě třetích zubů, ženám narostlo i třetí ňadro a mužům třetí varle. 🙂

jáára

je to drahý…

lexx

bylo by to super ale stomatologové by přišli o velkou část kšeftů takže asi to stopnou

lejdy.můn

Bolaku, ty by sis měl do té své vizitky přidat ještě položku „zubofil“ – vždyť jen za ten měsíc a něco, co já tady na poradně straším, je to od tebe minimálně 3. nebo 4. otázka na dentální téma. To už snad musí bejt srdeční záležitost, a ty přece do člověčího curriculum vitae patří. 😉

bolak

:) já jsem teď objednanej asi měsíc k zubařovi, tak se s tím nějak snažím vnitřně srovnat :))

lejdy.můn

Ajta, tak to upřímnou soustrast. :'-(

lejdy.můn

A budiž tvé vejplatě lehká zem. 😉

bolak

v pohodě, dopadlo to naštěstí dobře, nakonec jsem tam nešel..

lejdy.můn

Aha, takže mnoho povyku pro nic, jo? 🙂

A nebo že bys byl zrovinka ten šťastnej imunní jedinec, co má hubu plnou bolavejch zubů, a přesto se obejde bez zubaře? 😉 Tak to teda klobouk dolů a závist veliká – takový autoregenerační schopnosti bych taky brala všemi deseti. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-imunni-vuci-nejakymu-zdravotnimu-problemu-ktery-trapi-vetsinu-populace#discussion

bolak

kdepak imunní, ale já se ve většině případů rozhoduju podle aktuální nálady, a ten blbec mě objednával 2 měsíce dopředu… tož a jak já mohu v červnu vědět, jakou budu v září náladu?? no prostě stupidní systém, ráno mně vzbudil budík na mobilu, blikalo na mě „ZUBAŘ … ZUBAŘ …“ a já si řek, chci jít k zubaři nebo ne? a nechtělo se mi.. tak jsem spal dál

lejdy.můn

Radši snad ani nechci vědět, jakou jsi měl náladu ve svůj svatební den, a nebo když se tvoje „před 9 měsící objednané“ robátko rozhodlo, že akorát teď hned ausgerechnet je ta pravá chvíle přijít na svět. 😁