karelll

Nevíte jak opravit pavouka na čelním skle?

Nejlepší odpověď
anonym

výměnou skla, policajti jsou na to dost hákliví

Další odpovědi
venkovan

Co nejrychleji do autosklo servisu kde takové opravy dělají. Tedy pokud se jedná o „pavouka“ ve skle.
Naťuklé čelní sklo může potom při změnách teploty prasknout celé. Pokud je „pavouk“ v místě výhledu řidiče (dá se říci ve stírané ploše stěrači), tak to bude zřejmě výměna. Pokud je ťukanec někde naokraji, třeba se při výhledu promítá na kapotu, není to technická závada na výměnu.
Osobně čelní sklo mám pojištěné – skoro dvacet tisíc za čelní sklo se mi dávat nechce, a tak to pojištění si proto raději zaplatím.

Drap

Vyhovět předpisům nelze jinak než výměnou předního skla.

Tkim

Já jsem slyšel cosi o speciálním laku na prasklé skla.

martyuno

Sohlasím s ostatními ,výměna čelního skla Vás nejspíš nemine… ☹
Přesto naděje umírá poslední … viz odkaz

Zdroj: http://auto.id­nes.cz/co-delat-kdyz-praskne-celni-sklo-dap-/automoto.aspx?c=A070410­_191311_automo­to_fdv