misinkas

Nevite jak nainstalovat do nokie C6–01 češtinu?

Odpovědi
Michal Kole

Pokud je z šedého dovozu a problém vznikl po update firmwaru tak je potřeba speciálním nástrojem změnit produktový kód a znovu flashnout firmware.

Pravděpodobně změnou produktového kódu příjdete o záruku.

Další problém je, že pokud je z šedého dovozu, tak Vám jej neopraví autotizovaný servis, ale musí to opravit prodejce a ti se často různě vykrucují nebo mobil ještě víc poškodí a tvrdí, že jste si ho zničil sám a vy si pak musíte na svoje náklady zaplatit soudího znalce, advokáta a obrátit se na soud.