LuK4S3k CZ

Nevíte jak na Skype odnastavit autoamtické zapnutí mého účtu při zapnutí skype ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejdřív je potřeba se odhlásit. Pak v přihlašovací tabulce odškrtnout checkbox Přihlásit mne při spuštění Skype.

Další odpovědi
Sůwa

Pokud správně chápu otázku, tak v levém horním rohu si nastavit „neviditelný“. Jinak se tvé připojení zobrazí všem v tvém Skype adresáři 🙂