leachim

Nevíte jak na holku co má kudrnate vlasi a furt jen nadává a je namyšlená?? Vymeslet přezdívku??

Nejlepší odpověď
WeeBear

Prvně bych se zaměřila na gramatiku.

A poté bych se naučila určité lidi ignorovat. V životě se ti to osvědčí. 😉

Další odpovědi
beluška

Ahoj, na namyšlenou kudrnatou holku se vykašli a raději se uč češtinu, abys nedělal hrubky. Jinak člověk, který nadává a je nepříjemný je hlavně nespokojený sám se sebou. Chce asi přitahnout pozornost jiných, aby na ně byla hnusná. Tak to musím napsat. Takže má rada je, kašli na ní a najdi se hezčí zábavu.

johana 56

Než vymýšlet přezdívku by bylo lepší jí na rovinu říct,že se její chování ostatním nelíbí.Možná takto ventiluje nějaké vlastní problémy.

Ozzy21

Pudl,Kudrnáč,drdka, ¨
PS.Jejich mnoho
Doplňuji:
Poprosit učitelku jest-li by tě a jí najednou nevyzkoušela z něčeho co ti jde.

samicek333

Mě by docela urazilo, kdybych byla ta holka a třeba jen náhodou našla tuhle otázku. Být na tvém místě bych se, i když to není slušné, poradila s kamarády a vůbec sem takovýhle věci nepsala.

venkovan

Jen jestli ta její namyšlenost není jen tvůj problém.
A vymýšlet někomu přezdívky na internetu když ještě ani nevíme co je podstatou – promiň, ale to je dost silné kafe

hanny 2

Dorota Máchalová /to je ta z pohádky S čerty nejsou žerty – přesně taková/.