fg

Nevíte, jak morče vnímá obraz na televizi CTR.

Nebo třeba nějaký odkaz.

Nejlepší odpověď
fcoop

Mnoho savců, jako je králík, křeček zlatý, mýval severní, nevidí barvy vůbec a jejich vidění je černobílé, na druhé straně myši, morčata a turovití rozeznávají žlutou a červenou, morče kromě toho i zelenou a modrou barvu.(Net)

Nenutil bych morče,aby se dívalo na TV.
Určitě ne na Zprávy.Když už to musí být,tak Večerníček.

Nechcete mít doma cynika,že ne?

http://www.mor­cochovac.estran­ky.cz/clanky/vse-o-morceti/morceci-smysly.html

Další odpovědi
mosoj

Pro morče jedině LED LCD ve full HD rozlišení.

samicek333

Myslím, že víc, než obraz, bude vnímat zvuky, nebo alespoň to dělá naše morče…