DusanOrlik

Nevíte jak mám správně zapojit mikrofon do Počítače?

Mám mikrofon.Zapojím ho do počítače a tam se objeví že se objevil nový objekt.Mluvím do mikrofonu a nic se v reproduktorech neozývá.Jak to mám správně zapojit,nebo jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
quentos

přesně ten problém jsem taky před časem měl a otázku jsem též položil, viz odkaz, třeba některá z odpovědí pomůže. U mě to bylo tím, že jsem, ehm, „píchal do špatný díry“ (rozuměj ten mikrofon). Díry jsou vzadu na toweru dvě vedle sebe a ta pravá je ta méně pravděpodobná ;{))>

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-nainstalovat-mikrofon