Tomáš Janda

Nevite, jak mám poznat, jestli mam nabitý mp3 Quer prehrávač? A jak mám poznat, že se mi to nabíjí?

Mp3 prehravac quer

Odpovědi
brillant

Nevím jestli je to pomůže.
Nabíjení baterie
Baterie přehrávače se nabíjí automaticky při připojení k počítači. Zkontrolujte, jestli je počítač zapnutý.
Baterie je na úroveň 80% dobita asi za 3 hodiny, zcela dobita je za 5 hodin.
Přehrávač nesignalizuje stav dobití baterie, proto jej po 5 hodinách odpojte, baterie bude plně nabitá.
http://www.mp3lev­ne.cz/fotky32905/fo­tov/_ps_7Navod-na-pouziti-MP3-prehravace.pdf

anonym

vypadá dost obyčejně a cena hovoří. pokud nemá displej, nebo nějakou svítící diodu, tak asi nijak. nakonec musíš mít český návod k obsluze, ale ani bych se nedivil, kdyby u toho nebyl, i když je to povinností distributora (prodejce), ale neviděl jsem ho i u mnoha jiných výrobků.