Tiiit

Nevíte jak mám napsat žádost o ubytování na intr? (domov mládeže)

už jsem se koukala na nějaké ty vzory.. ae ráda bych nějaké další nápady.. jak byste to napsali.. děkuju.. předem

Nejlepší odpověď
Hlada

Hlavně bez pravopisných chyb.
Kdybys chtěla být pedantsky pečlivá, tak podle normy ČSN 01 6910 Úprava písemností zpracovaných textovými editory. V příloze D je vzor úpravy dopisu fyzické osoby právnické osobě.

Další odpovědi
sejtanka

Každá střední škola má v průběhu června nějaké sezení s rodiči a žáky,kde tyhle formuláře dávají a zároveň rodiče podepisují závazný souhlas s ubytováním.Je vhodné se dívat na stránky školy,na kterou jsi byla přijata.Mělo by se tam něco podobného objevit,mám s tímhle stejnou zkušenost z minulého roku.