kvtoracova

nevite jak je to stou novelou myslela sem ze by meli propoustet ale nic se nedeje a pritom uz je v zakone

Odpovědi
Drap

Otázka je dost nejasná. Nevíme ,koho máš namysli a ani o jakou novelu se ti jedná. Budeš muset otázku upřesnit, jinak sev odpovědi nedočkáš

sio

Nebude se propouštět automaticky. To není, jako ta novela v roce 2010, kdy některé trestné činy úplně zmizely z TZ. Zkuste si tu novelu pročíst, informace seženete i tady:
http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/nepodmine­ny-trest-odneti-svobody/podminene-propusteni/page-86

zzzzz

Já doufám, že nikoho nepustí, jediný nevinný je Smetana a ten už jde domů.