Zlatý

Nevíte jak je to s Yaroslavlí?

Nemáte někdo novější informace jak to bude s týmem Lokomotiv Yaroslavl dál?

Buduje se nový kádr?
Budou ještě letos vůbec hrát, nebo je příští rok čeká nižší liga?
Doplňuji:
Iskandar: Dík. Dáš mi odkaz na nějakou stránku kde se o tom dá sehnat více informací?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jaroslavľ nemá prakticky žádné hráče. Zve si je z "béčka", nižších lig a týmů, kde jsou hráči, kteří jsou nějak s Lokomotivem spjatí. To potrvá dlouho, tento rok Jaroslavľ nenastoupí. Po tragédii se změnil název poháru ruské extraligy z Gagarinova poháru (hokejista) na Pohár Lokomotivu. Jinak stát ho bude finančně podporovat.
Doplňuji:
bolak: netuším, kde bys to sehnal česky. Umím jazyky a mám satelitní TV, tak se dívám střídavě na Euronews, Vesti (ruské zpravodajství), CNN atd. Tam toho bylo plno a nedochází k disinformaci, protože to mám ověřené z několika zdrojů. Jinak, také mě ta tragédie nenechala klidného.

Další odpovědi:

Koukala jsem na nemecke stranky a neco jsem dala do prekladace ... Vedení Kontinentální hokejové ligy, liga byla den po nehodě, nejprve oznámil, že utkání bude ukončeno až do odvolání.Sezony byl tedy odložen na dobu neurčitou. [12] Brzy po začátku sezony na 12. Září ukončen [13]. Kubok Otkrytija, jehož Austragungstag stalo na nehodě, byl přejmenován v Kubok Lokomotiwa [14].
Rekonstrukce týmu (od roku 2011) [Edit]
I když klub ztratil téměř celý jeho tým ve srážce, prezident KHL Vjačeslav Fetissow oznámil 8 Září, že dne 11. Září, se členy nového týmu budou prezentovány. [15] Tři dny po katastrofě tým prezident Jurij Jakovlev oznámil, že KHL klub 2011/12 sezony ze hry odhaluje. [16] Nicméně, nově se tvořil tým od prosince 2011 do přestavba na subprime Wysschaja hokejové ligy a soutěžit se nastaví automaticky pro play-off [17].
Základní část [Edit]

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.