NelieM

Nevíte, jak je to s výměnou, nebo vrácením zboží ve Sportisimu?

Dnes jsem si koupila 3/4 kalhoty ve sportisimu,ale neměla jsem čas je vyzkoušet.Doma jsem zjistila,že mi jsou velké. Dívala jsem se na stránky,jak je to ohledně výměny, nebo vrácení a nenašla jsem.Píšou tam akorát, jak je to s výměnou při objednání z eshopu. A tak se ptám,jestli někdo nemáte zkušenost s vratkou z kameného obchodu. Dekuji

Nejlepší odpověď
marci1

Zkušenost mám dobrou. Pokud mají i menší velikost, tak to bude myslím v pohodě. 🙂

Další odpovědi
da ny

Máme zkušenost :)
V každém kamenném obchodě Vám bez problémů vymění nepoškozené zboží s cedulkami a účtenkou do 14 dnů (někde do měsíce) I OPAKOVANĚ ;)..
Ve Sportisimu není problém (zkušenost).
Na problém můžete narazit u dámského prádla (kalhotky).

Drap

Záleží pouze na ochotě prodávajícího. Neni jeho povinností cokoli měnit, či brát zakoupené zboží zpět. Většinou však prodávající vymění.

da ny

Pokud nebude vyhovující velikost, peníze Vám nikde nevrátí. Můžete si vybrat náhradou jiné zboí. Spíše dražší, rozdíl v ceně uhradíte.....
Ve Sportisimu samozřejmě také.