Angela2713

Nevíte jak je to daleko z vlakového nádraží v Českém Krumlově do centra?

Doplňuji:
DÍKY MOC!!!!!

Nejlepší odpověď
tom004

Pěšky necelé 2 km.A z kopce.:)
Doplňuji:
MHD,na 4 zastávce vystup,na náměstí je to cca 200 m.

Další odpovědi
chudst

V Krumlove jsem byl kdysi davno a to navic autem. Ale kdyz se divam do www.maps.google.com – pri zadani vyhledat trasu: odkud: „Informační A Servisní Centrum Český Krumlov, Železniční Stanice“, kam: „vnitřní mesto, cesky krumlov“, vyjede mi, ze zhruba 2,2 kilometru (tedy 15–30 minut cesty chuze).

quentos

dá se to zjistit z www.mapy.cz a podle nich to není více než 3 km. Pěšky to bude ještě méně, jak uvádějí kolegové, protože nebudete muset nic objíždět.

turistika.cz

Do centra je to cca 2–3km, cestou je i několik památek, viz mapa a odkaz níže

Zdroj: www.turistika­.cz/mista/ces­ky-krumlov-zeleznicni-stanice