Nevíte jak jdu zasebou nejrychlejší zvířata na světě??? a kolik uběhnou nebo uletí???

Dělám referát do školy a s tímhle si lámu hlavu pomůžete mi prosííím ?? :)

Nejlepší odpověď
myšpulín

Našla jsem zvířecí rekordy, mrkněte na to, třeba Vám to pomůže 🙂

Zdroj: http://zvireci-rekordy.wz.cz/in­dex2.html

Další odpovědi
oskar

Nevím jak to jde za sebou,ale vím ,že nejrychlejší zvíře na zemi je gepard a ve vzduchu dosahuje největších výšek divoká husa.Dokonce jsem četl v časopise,že přeletěly nejvyšší hory světa Himaláje.