ixpektix

Nevíte jak dlouho trvá přeměna prasklé gumy na kole (zadní kolo) Dík

Doplňuji:
já jezdím do školy pořád na kole bude mi ho zpravovat děda v garáži tak nevím 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to otázka pár minut. Povolit matice, sundat řetěz, vyndat kolo, sundat pneu a pokud je duše tak i duši, navléct novou duši, nasadit pneu, nafouknout, nasadit kolo na vidlici společně s řetězem, natáhnout a uložit doprostřed a utáhnout matice.

Další odpovědi
nature

Ahoj, trvá to tak 5 min v pneuservisu na počkání asi za 100 korun..

Myšák V.

Při troše zručnosti nemusíš ani sundat kolo.Jde to i na nasazeném kole.Otázka 5min…