SajmonModer

Nevíte jak dát tečku před složku?

Stáhnul jsem si Minecraft a musím vytvořit složku v AppData v Roamingu. Jenže když chci složku přejmenovat na .minecraft, napíše mi to: Musíte zadat název souboru. Normálně to přejmenovat na minecraft jde, ale bez tečky, ale ta tečka tam být musí.

Děkuji všem za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

Né, tohle je věc průzkumníku. Stáhni si jinýho souborovýho manažera, třeba http://www.slu­necnice.cz/sw/to­tal-commander/ a tam si to přejmenuj.

Nebo to jde taky v dosu, ale tam je hrozná tma, tam se budeš bát.

Další odpovědi
Michal Kole

Mě to připadá nějaké divné. Tečka je speciální znak v názvu souboru.

Ještě záleží na file systému. v NTFS jsou jiné možnosti než ve FAT12 (diskety)