rigormortis

Nevíte jak dát asertivně výpověď ve firmě kde jste nepostradatelní?

Nevíte někdo, jakým způsobem se dá odejít z práce s čistým štítem a bez nadělaných nepřátel?

Nejlepší odpověď
ten který je

Dohodou.Nikdo není nepostradatelný.
Nepostradatelných lidí jsou plné hřbitovy.

Zdroj: Georges Cemenceau

Další odpovědi
Pepa88

Vyraz za šéfem, omluv se s tím, že sis našel lepší práci a navrhni výpověď dohodou…

anonym

Každý jsme nahraditelní, někdo lépe a jiný hůře. Trvat slušně na výpovědi a pokud nepřistoupí na dohodu (zažil jsem 3×), tak normální výpověď s x měsíční lhůtou. Záleží na pozici, zpravidla 2 měsíce.

Zdroj: život