zjentek

nevíte, jak běžné zvuky domácnosti ( lednice, hodiny, karma, tv) vnímají psi?

máme už prozkoumáno (věda), jak dalece trpí a jestli vůbec trpí? Nic o tom nevím, nevíte někdo? Dík ,)
p.s.: můj pes je doma v naprosté pohodě i když je kravál, tak se jen zamýšlím, jestli on není flegmatik, nebo nějaká jiná porucha..

Nejlepší odpověď
beer

Zatím neznám seriozně popsaný případ, že by pes trpěl zvuky uvedených domácích spotřebičů, používaných na běžnou hlasitost.
Případů, kdy pes velmi trpí nadměrným hlukem při použití hlučných spotřebičů (vrtačka, řvoucí TV, mlýnek na kávu, atd. je však dost. Většinou jde o citlivější jedince.

Další odpovědi
Jessi

Určitě je to nepříjemné pro psa slyšíto 10× více než mi ,ale dělat se sním nic nedá pes si zvykne .Kdyby jste si např.pustili nahlás televizi třeba na dva dny určitě byste si také zvykli ,ale pokud možno co nejméně hlasitosti v domě.Jestli je váš pes flegmatik určitě by mu bylo jedno jestli ho voláte nebo na něj mluvíte .Kolik mu je?? jestli je starý může bát hluchý

Kyta

Můj,pes nevnímá,ani hlasitou hudbu,,prostě usne,,možná záleží na rase psa
Doplňuji:
A možná také na věku

Dudu855456

Mí psi se dokonce dívají se mnou na telku a kradou mi popcorn! ☻☻☻☻

quentos

copak je flegmatický charakter porucha?!

anonym

quentos: :))))