ixpektix

Nevíte jak (a kde) by se dala stáhnou znělka z Bludiště . DĚKIJI A PROSÍM O PŘÍMÝ ODKAZ KE STAŽENÍ 🙂

Doplňuji:
A nevíte jak se jmenuje ???

Nejlepší odpověď
barnajka

Myslíš ten pořad pro mládež, co vysílá ČT? Nevím, jestli se to dá někde stáhnout přímo – na netu je sice kdeco, ale taky asi ne všechno. Hledala jsem, ale nenašla.
Pokud tu znělku opravdu potřebuješ, asi budeš muset trošku zapracovat :) Jde to udělat takhle:

Na Youtube jsem našla jeden díl Bludiště, toto je adresa toho videa: http://www.you­tube.com/watch?v=pEH­n1K8i1Yw

Zkopíruj to a vlož do řádku URL na www.keepvid.com

Dej „Download“, objeví se ti nabídka možných formátů. Předpokládám, že znělku chceš v mp3 – tak klikni na „Download mp3“. A už stahuješ.

Teď poslední krok: oříznout si z mp3 jen tu část, kterou chceš.
Stáhni si jednoduchý prográmek pro ořezávání mp3, jmenuje se mpTrim.

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/mptrim/

Nainstaluj, spusť. Pak jen zadáš začátek a konec ořezávané části a můžeš si přidat i fade in/out efekt. Ovládání je jednoduchý, za chvilku do toho přijdeš. Kdybys měl problém, napiš tady do diskuze a vyřešíme to. :)

Další odpovědi
lenkalenka99

skuz stránku ulož to.cz třeba to půjde tam máte omezený počet stahování za jeden týden ale když se zaregistrujete a pošlete si na uloz.to sms-ku tak to máte neomezené.NZ

Becal

Je to nějakej song od Fatboy Slima. Název si nepamatuju, ale zas tolik jich nemá ;)

Na stahování z youtube doporučuju výbornej program aTube catcher
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/?g[hledano]=atu­be&g[oz]=2.2.552

michalsanda

jak je znělka dlouhá má alespoň 15 vteřin? doporučuji program shazam