Shariii132

Nevíte co znamená?

Test předpokladů s důrazem na orientaci v humanitních a sociálně-vědných disciplínách.

Nevíte co může tento test všechno obsahovat, co by bylo dobré se naučit či zopakovat ? Předem Vám všem děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že jde o všeobecný test vědomostí ze
XX. století – události a fakta, sociologie, psychologie, práva, státoprávní teorie, kultury a umění, ekonomie, dějepisu, logiky, filozofie, ekonomie, mezinárodních vztahů, případně náboženství.

Uči se na středních školách buď jako jednotlivé předměty nebo v rámci jiných předmětů.

Další odpovědi
quentos

všeobecný rozhled – zeměpis, dějepis, společenské vědy, jazyky včetně českého, ale i logika a podobné koniny.

Jestliže bude „důraz“ na uvedené, neznamená to, že tam nebudou i jiné věci – takže nebude na škodu zopakovat si i matematiku.

Shariii132

Děkuji, myslíte, že se jedná i o úplné základy, jako například vznik Českého státu a podobně ?
Děkuji Vám ještě jednou.

Kerberus

Těžko říct, záleží na kterou školu se hlásíte. Zkuste se podívat do odkazu.

http://www.fa­kulta.cz/?infor­mace-pro-studenty/dokumenty-ke-stazeni