pánŠtě

Nevíte co značí červená kontrolka „tryska“ ve starém Fiat Punto r.v.99?

Nevíte co signalizuje červeně svítící kontrolka ve starém Puntu r.v. 99. Je to takový symbol jakoby trysky a po pár vteřinách po sepnutí klíčem zhasne. Dokud nezhasne tak nejde nastartovat. Jedná se o benzín. To je nějaké žhavení či co? díky

Odpovědi
Četnik

Pokud je to nafťák, tak by to opravdu mohly být žhavící svíčky, ale zkus se podívat do návodu nebo se zeptat v servisu.

ReHu

Jak píše četník.
Neuvádíš základní informaci, jestli jezdí na naftu nebo benzín.
■■■■■■■■■■■■■­■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■­■■■■■■■■■

Benzíňák žhavit nepotřebuje.
V servisu se na to mrknou. Příčin může být víc.

Rommart

Chlapi čtěte pozorněji zadání otázky.
Je to benzín.

honza19hk

co takhle vstřiky, nebo žhavení.