Džemíček

Nevíte, jak se nazývá motýl, který se vylíhne z bílé chlupaté housenky?

Dobrý den našla jsem na větvičce dubu bílou chlupatou housenku a nevím o jakého jde motýla, jestli by jste mi mohly poradit. Děkuji.

nevíte co za motýla má bílou chlupatou housenku???

Odpovědi
Emefej

Bílou chlupatou housenku má více druhů motýlů. Mohl by to být např. štětconoš ořechový http://www.wmap­.cz/opk/mot/mo­tyl/mot1662.htm, ten žije běžně na listnatých stromech.

Rivelino

Já sem podobnou housenku jenom je celá bílá i bodec i černé skvrny za hlavou.v atlese sem ji nenašel

Džemíček

když se schoulí tak je vidět, že pod chlupatou kůží je černá.

Džemíček

vypadá to, že to bude přesně ono. Moc děkuji.