bolak

Nevíte co za aplikaci mi blokuje všechny flashe, videa, javy a další voloviny?

Od včerejška to takhle blbne a kdykoliv se na stránce objeví video, flash..atd, tak se to blokne a musím to spouštět ručne. Třeba na youtube mě to nevadí, aspoň se to hned samo nespouští, ale třeba ten dobyvatel, ten se mi zasekne a ať klikám na co klikám, tak se votamtaď nehnu.

Odpovědi
cochee

Nejznámější „blokovače“ jsou pluginy do Firefoxu, Flashblock a Adblock Plus – pokud ale nepoužíváš Firefox, tuto informaci ignoruj 🙂

bolak

cochee: používám operu, a žádný rozšíření sem už před 2 měsíce neinstaloval, a při adblocku by mi to okno celý zmizelo, neobjevoval by se tam symbol trojůhelníku, jako když máš zastavené video