huxa

Nevíte, co tyto sny mohli znamenat?

Asi pětkrát se mi zdálo naprosto to samé; s kamarádem jsme provokovali vyšší ročníky, potom před nimi utíkali, naráz jsme se ocitli v jakési budově (vchod stejný, jako jsme měli ve škole do tělocvičny, ale místo tělocvičny tam bylo hodně vybavených pokojů), tam jsme se poschovávali do nějakých skříní, rožků, … a vždy nás tam někdo našel, to mě vždy strašně vyděsilo a probudil jsem se (neviděl jsem ty, kteří nás našli, jen jsem věděl, že nás oni viděli).
Pošesté jsem se již neschovával, jen jsem zabočil za nejbližší rožek, aby mě neviděli, vzal do ruky nějaký klacek a vždy, když někdo z nich probíhal, začal jsem do něj mlátit a stačilo jen pár ran a byl tuhej (už jsem na ně viděl a byli to nějaké příšery/mutanti, hodně podobní lidem). Poté jsem se v klidu probudil a vše bylo v naprostém pořádku a už pár let se mi nic podobného nezdálo. Nevíte, co by to mohlo znamenat?

Nejlepší odpověď
anonym

Rajsiglův snář XXI. století říká:
kamarád (být s ním, mít ho)- 1. nebojte se někomu připomenout jeho resty, protože brzy začne mít krátkou paměť, 2. můžete se spolehnout na svého životního partnera nebo kamaráda. Lze Vám závidět.
utíkat (běhat,běžet) před někým- utéct se dá před čímkoliv, ale ne před vlastním svědomím.Co jsi komu udělal? Také jde o pocit samoty.
Schovávat se před někým: (opět obdoba) nejtěžší je schovávat se sám před sebou nebo před svým svědomím.
budova – (chtělo by to bližší popis) vidět ji znamená, že si přeješ klid a dostatek. Splní se to, ale musíš být trpělivý. Také znamená, že Tvé finanční poměry se brzy zlepší.
Skříň (platí totéž – nedostatečný popis) – než něco vyhodíš, dobře to zvaž. Dále také – můžeš někoho falešně obvinit, přivést do hanby, nebo naopak může někdo přivést do hanby Tebe.
Bát se člověka (lidí)- očekávej spoustu starostí, přijdou nenadále.
6. sen – schovávání se viz výše.
klacek používat k bití někoho- uděláš někomu škodu na majetku, ke které se nepřiznáš.
ubít (zabít) někoho – budeš se snažit někomu zabránit, aby promluvil,něco dosvědčil,odsou­hlasil.
Takže, mně z toho vyplývá, že jsi něco udělal (ale také to může znamenat, že máš našlápnuto dostat se do průšvihu) a jsi z toho dost smutný. Prostě jsi selhal ve svých vlastních očích a zřejmě byl u toho svědkem člověk, na němž Ti opravdu záleží. Nemusí to být nutně nic v rozporu se zákonem, je to ale něco v rozporu se Tvými pravidly.
Snažíš se najít z toho řešení. Nejraději bys to v sobě schoval (utopil, umrtvil). To ale v žádném případě nedělej. Je tu problém, ke kterému potřebuješ zaujmout jiné stanovisko. Potřebuješ získat nadhled a potom celou záležitost uzavřeš.
Obáváš se, že svědectví, které by mohl někdo vůči Tobě poskytnout, by Ti přitížilo. Nepomůže než se této záležitosti postavit čelem, přiznat si, co jsi měl udělat jinak a pokusit se o nápravu.
Sen Ti napovídá, že se situace obrátí a vyřeší. Musíš ale v první řadě obstát sám před sebou (svědomí je většinou nejtvrdší soudce).
Také je ale docela dobře možné, že se příliš díváš na scifi a plete se Ti neustále obměňované a sledované téma do snů.
Takže si vyber. Do karet už se mi kvůli tomu koukat nechce.

Další odpovědi
Syd

Že už jsi konečně dospěl?

david22

Moc hraješ počítačové hry :D

LysoňXXX

Počkej až se začneš probouzet do " tvrdého " rána. To budeš mít myšlenky hned na něco jiného.. :)))