Minas

Nevíte, co to má na kravatě ?

https://www.go­ogle.cz/search?q=hip­ster+art&rlz=1C1LEN­N_enCZ627CZ627&e­s_sm=93&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0CAcQ_AUoAWoV­ChMIr9jYlaqYx­wIVArgUCh32UQU­U&biw=1366&bih=667#tbm=is­ch&q=JFK&imgrc=0Y1O­OLp2g2mnqM%3A

Led: mám na mysli, jak je uzel tak tam je nějaký malý kolečko, co to je?

Nejlepší odpověď
led

Nebojte sa, nie je to kávová škvrna.
Ten svetlý fliačik na spodku uzla, je odraz svetla od malej deformácie časti kravaty vychádzajúcej z uzla.
vysvetlenie v diskusii…

Další odpovědi
anonym

To by mohla být nějaká okrasná spona.

led

Keď si ten obrázok zväčšíš, uvidíš úplne jasný svetelný odraz. Tá kravata je totiž lesklá a pri uzle má záhyb.

Minas

Spíš nějaká ozdoba.