Jan Kuchař

Nevíte, co to je za hru?

Jako malý jsem hrál jednu hru na počítači, byl tam jeden plešatý chlap v myslím že havajské košili na lodi, a později na nějakém ostrově a teď si nejsem jistý jestli jste měli vy nebo ten chlap dělat někomu naschvály, aby se zranil. …např. dal mu mýdlo na podlahu a on po něm uklouzl Nevíte někdo název ?

Odpovědi
Kulpix

Mrtě hra , taky jsem ji hrával . Jmenuje se to NEIGHBOURS NEIGHBORHOOD.
Máš na mysli asi tuhle 》

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=ne­ighbours+neig­hborhood+game&cli­ent=firefox-b&tbm=isch&oq=ne­ighbours+neig­hborhood+game&gs_l=mo­bile-heirloom-serp.3..30i10­.13300.15479.0­.15962.5.5.0.0­.0.0.388.1375­.2-1j3.4.0....0.­..1c.1.34.mobi­le-heirloom-serp..4.1.388.-Zo4DWIR21g