Miroslavst

Nevíte co to je?

To krčisko a ty nožiska. Nevíte co je to za zvíře?
Tety to nežere, co to teda žere?

Nejlepší odpověď
iceT

pstros kurvahosiguttentag
Doplňuji:
Tuto perlu ceskeho filmu jsem poprve videla az 10 let po jeho televizni premiere,dnes se radi k mym oblibenym.

Další odpovědi
dagry

A já zas „nevečeřám od Kuvajtu napadéni..“ Ten film nemá chybu. Sice jsem včera v telce o něj přišla, ale nevadí, mám ho na „kolečku“.

BEAES

Také se dívám, Bolek perlí…

Pepexxx

jj kurvahošigutentag je hodně dobré např. Já su tak ožralí,že ani propisku nemám :)

panenka

jojo je to pštros taky se na ten film dívám 🙂