Tíšek99

Nevíte, co se dá vyrobit z krabičky od tic tacu?

Nejlepší odpověď
www

Míval jsem v tom různé malé šroubky, vruty, matičky, diabolky atd.
Další využití se časem projevilo jako nevhodné.
Ale neznám zájmy ostatních, od kterých se možné využití odvíjí.

Další odpovědi
anonym

Napadá mne jediná věc: tříděný odpad – plasty.

Hlada

Magnetická keška.

anonym

Doplním jen www, v mnoha domácnostech slouží jako praktický a skladný obal na špendlíky, jehly, drobnější knoflíky (košilové) v šicí kazetě, vejdou se tam ale i napínačky či barevné kuželky s hrotem na dětské korkové nástěnky, kancelářské sponky (i vlásenky) a řada dalších využití na sypké drobnosti kutilů.

Larissa

Když jsem byla menší, chytala jsem si do ní různé mravence atd.
Pak jsem je v ní chovala… :D Bohužel, později buď zemřeli nebo utekli, žádného jsem nedochovala déle než týden… :))

fablen

napadá mě jen využití např. na léky (kdo jich užívá hodně – krabičky popsané na jednotlivé dny)

anonym

nevím co je magnetická keška, ale já našla třeba tohle…http://a­telierlucy-blog.blogspot­.cz/2011/06/sto­janek-na-fotky-z-krabicky-na-tic-tac.html

hanulka11

můžeš si do ní ukládat zuby- co ti vypadnou:D:D:D

briketka10

🙂 🙂

anonym

Nebo také perpetum mobile ! 😁