Adri ..

Nevíte co s tím ?

Na ploše mám Dva soubory, které nemají žádnou velikost nic a nejdou ani vymazat. Nevíte jak na to ? Nejdou ani otevřít.

Nejlepší odpověď
Hlada

Podívejte se v kontextovém menu do vlastností na atributy, jestli nejsou zamknuté. Jinak na smazání použijte některý z těchto programů:

Lock Hunter
Unlocker
Killbox

Další odpovědi
www

A jaké mají označení (písmenka atd.) ?

Michal Kole

Asi je nějaký bordel v souborovém systému

Dejte počtač > Disk pravým tlačítkem > Vlastnosti > nástroje > kontrola chyb