Renata1605

Nevíte co s dlouhodobým nadýmáním, plynatostí, prostě celkovými potížemi se zažíváním?

Již cca rok trpím silným nadýmáním a plynatostí po skoro každém jídle. Někdo radí čaje na žaludek a střeva, někdo aloe vera, někdo zajít na vyšetření k odborníkům, někdo detoxikaci, někdo bílé jogurty… Nevím co dřív, chtěla bych jednu, ale snad účinnou léčbu. Nemáte zkušenost? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

V první řadě by měl určit odborník tedy lékař co vám způsobuje nadýmání , jelikož jak píšete je to vesměs po každém jídle.Zřejmě něco nepracuje jak má. Takže ,žádné domácí experimenty a nechte se vyšetřit. Co pomohlo jinému -vám může i uškodit nebo jednoduše nepomůže.

Další odpovědi
fortin

Madam to může být začátek těžké nemoci. Dělejte co uznáte za vhodné.

Zdroj: http://zdravi­.doktorka.cz/priz­naky-rakoviny/

dědapetr

Těžko radit ta plynatost může mít i vážnější příčiny.Navštívit lékaře.http://na­dymani-plynatost.cz/

Jikra

Vřele doporučuji to co vám radí hanulka11.
Jedině odborné vyšetření protože s tímto problémem není radno si zahrávat.
A čím dříve tím pro vás lépe.

vlastafu

Ráda se podělím i já o můj příběh. Do nedávna jsem měla taky problém s nadýmáním nevěděla jsem co dělat, bylo to velice nepříjemné. Připadala jsem si jak balon když jsem něco snědla a bylo mě těžko. Pak mě nabídla známá ať vyzkouším přírodní produkt a věřte jsem bez problémů. Pokud chcete vědět více pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz

Zdroj: zdravipokapkach­.webnode.cz

vlastafu

Dobrý den chápu jak Vám je. Do nedávna jsem zažívala totéž i já.
Nevěděla jsem co dělat a lékaři nic nezjistily ani na sonu. Připadala jsem si
Že si snad vymýšlím když jsem jim stále opakovala že nemohu na velkou
a připadám si nafouklá jako balon. A pokud něco sním je mě hrozně těžko.
Až moje známá při jedné návštěvě mě nabídla abych vyzkoušela Emulips Forte .
Nejprve jsem nechtěla , ale moje problémy byli už nesnesitelné a tak jsem si řekla ..
nemáš co ztratit a Emulips jsem vyzkoušela. Dodnes jí děkuji . Po týdnu užívání jsem
měla po problémech a to jsem produkt užívala 3× denně 10 kapek. Emulips Forte je
přírodní produkt ..usnadńuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování trávicích
štáv a žluči, chrání sliznice trávicího traktu , podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje
střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidňuje podrážděný žaludek, střeva, desinfikuje
střevní obsah, je silný antioxidant , podporuje funkci srdce a cév.
Máš-li zájem napiš ráda vše vysvětlím a poradím .Vlasta.Fuciko­va@seznam.cz
Nez.obch.partner 03–000334