Avatar uživatele
Renata1605

Nevíte co s dlouhodobým nadýmáním, plynatostí, prostě celkovými potížemi se zažíváním?

Již cca rok trpím silným nadýmáním a plynatostí po skoro každém jídle. Někdo radí čaje na žaludek a střeva, někdo aloe vera, někdo zajít na vyšetření k odborníkům, někdo detoxikaci, někdo bílé jogurty… Nevím co dřív, chtěla bych jednu, ale snad účinnou léčbu. Nemáte zkušenost? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dagry, iceT, hanulka11, dědapetr před 4750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

V první řadě by měl určit odborník tedy lékař co vám způsobuje nadýmání , jelikož jak píšete je to vesměs po každém jídle.Zřejmě něco nepracuje jak má. Takže ,žádné domácí experimenty a nechte se vyšetřit. Co pomohlo jinému -vám může i uškodit nebo jednoduše nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Madam to může být začátek těžké nemoci. Dělejte co uznáte za vhodné.

Zdroj: http://zdravi­.doktorka.cz/priz­naky-rakoviny/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Těžko radit ta plynatost může mít i vážnější příčiny.Navštívit lékaře.http://na­dymani-plynatost.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Vřele doporučuji to co vám radí hanulka11.
Jedině odborné vyšetření protože s tímto problémem není radno si zahrávat.
A čím dříve tím pro vás lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastafu

Ráda se podělím i já o můj příběh. Do nedávna jsem měla taky problém s nadýmáním nevěděla jsem co dělat, bylo to velice nepříjemné. Připadala jsem si jak balon když jsem něco snědla a bylo mě těžko. Pak mě nabídla známá ať vyzkouším přírodní produkt a věřte jsem bez problémů. Pokud chcete vědět více pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz

Zdroj: zdravipokapkach­.webnode.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlastafu

Dobrý den chápu jak Vám je. Do nedávna jsem zažívala totéž i já.
Nevěděla jsem co dělat a lékaři nic nezjistily ani na sonu. Připadala jsem si
Že si snad vymýšlím když jsem jim stále opakovala že nemohu na velkou
a připadám si nafouklá jako balon. A pokud něco sním je mě hrozně těžko.
Až moje známá při jedné návštěvě mě nabídla abych vyzkoušela Emulips Forte .
Nejprve jsem nechtěla , ale moje problémy byli už nesnesitelné a tak jsem si řekla ..
nemáš co ztratit a Emulips jsem vyzkoušela. Dodnes jí děkuji . Po týdnu užívání jsem
měla po problémech a to jsem produkt užívala 3× denně 10 kapek. Emulips Forte je
přírodní produkt ..usnadńuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování trávicích
štáv a žluči, chrání sliznice trávicího traktu , podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje
střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidňuje podrážděný žaludek, střeva, desinfikuje
střevní obsah, je silný antioxidant , podporuje funkci srdce a cév.
Máš-li zájem napiš ráda vše vysvětlím a poradím .Vlasta.Fuciko­va@seznam.cz
Nez.obch.partner 03–000334

před 4703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek