Mirrorwoman

Nevíte co obsahuje kniha Terryho Prachetta Průvodce po zeměploše?

Chtěla bych si koupit za vysvědšení „Průvodce po zeměploše“
ale nevím co obsahuje. Nevíte to?
Doplňuji:
Myslela jsem něco více konkrétního.
Pokud jste ji už četly.

Odpovědi
svejk007

Průvodce po Zeměploše – Pratchett Terry

Originální název: The New Discworld Companion

Žánr: sci-fi, fantasy

Rok vydání: 2006

Přeložil: Petr Čáp – Lenka Weingartová – Lukás Pecha

Obsah: Průvodce po Zeměploše

Zeměplocha je nepředvídatelné místo. A jak by ne, když tam najdete řeky, na jejichž hladině se dá jezdit na skateboardu (pokud ovšem nejsou příliš hrbolaté), kameny, které si večer rády vyjdou na procházku a místa, přetékající syrovou magií tak silnou, že člověku stačí na ni jen pohlédnout a mohl by se obrátit doslova naruby. Z bezpečnostních důvodů tady člověk potřebuje průvodce. A právě takového pro vás připravili Terry Pratchett a Stephen Briggs – tedy kronikář a kartograf. Průvodce oním plochým světem, který se pohybuje vesmírem ukotven na zádech čtyř slonů stojících na krunýři obrovské želvy.