Iw@

Nevite co mi muze byt?

Rano kdyz se probidim tak bezim zvracet .stavam v pul 7 rano a probudim se s divnym ppcitem zvraceni boli me zaludek a po 10–15 minutach bezim do koupelny zvracet. Vcera jsem si myslela ze to je z nervu z pisemky ale dneska nic nepiseme a zase. Cely den moc nejim okolo 10mam jen treba housku nebo susenku a pak kdyz prijdu ve 4domu najim se a pak vecer v 10 si dam treba syr a neco (vecer se docela prejim) nemuze to byt z toho? tehotenstvi se dost bojim naposledy sem mela sex na zacatku prazdnin ale meli jsme ochranu a myslim ze nic se nestalo s kondomem a menses sem mela minuly mesoc trosku opozdeny ale ted ho mam zase pravidelny … zvracim jen zaludecni stavy nevite co by to mohlo byt? dekuju
Doplňuji:
Tehotenstvi by to byt nemelo menstruaci sem dostala ve ctvrtek a zvracela dem jen v ctvrtek a patek ldyz sem sla do skoly ale vcera a dneska (nedele) sem nezvracela …

Nejlepší odpověď
kubik!

Neměnilo se u tebe teď v poslední době něco? Nešla jsi po prázdninách na jinou školu?
Vy už jste 4 den školy psali písemku, no to wau…
Pořád to můžou být nervy, pokud je to jen dva dny, tak to může být jen podrážděný žaludek… Ale tady ti neporadíme asi pořádně nikdo, nejlepší by bylo zajít si k lékaři… A pokud máš obavy, že by jsi mohla být „v tom“, tak si pro klid duše kup těhotenský test… Nestojí moc a v lékárně ti ho dají bez otázek…

Další odpovědi
Funna

Když jsem si začala číst tvou otázku, tak jsme si hned vzpomněla na sebe a své těhotenství…
jenže ty se i špatně stravuješ, takže to může být cokoliv…takže první si zjistit, zda nejsi těhotná a při negativní odpovědi okamžitě zajdi k obvoďákovi a nech si vyšetřit žlučník a žaludek a začni řešit své stravování…s ta­kovou životosprávou se to bude jen zhoršovat…

Pájo

„Snídej sám, obědvej s přítelem a večeři nech svému nepříteli“
…pusť tu myšlenku k sobě a bude Ti lépe, mnohem lépe.

Očividně se špatně stravuješ. Podle toho, co jsi napsata, tak vůbec nesnídáš a neoběduješ. „Fenomén doby“, chyba rodičů (i Tvá).

Také jsem tím „trpěl“, ale už jsem z toho vyrostl.

da ny

Z tak nevhodné stravy by asi zvraceli všichni ;(
Pokud zvracíš „pouze“ ráno, vypadá to hlavně na stres (pokud je vyloučeno těhotenství).
http://cs.medi­xa.org/nemoci/zvra­ceni-2

postcd

ne nevim, ale zamysli se jaké další neobvyklé pocity, příznaky můžeš mít..
tedy na to může mít vliv strava, nemoc, stres, tak zkus na těchto věcech zapracovat aby nebyly, jinak jíst sušenku, syr ve dne jako jediné jídlo mi přijde ne moc dobré, spíše bych se snažil nějakou zeleninu a pít třeba bylinný čaj