atena11

Nevíte co mi může být?

Dneska po obědě mě začaůo bolet břicho píchavou bolestí. Bolí mě to v oblasti kde má člověk pupík. A při rychlé chůzi, běhu, špatném pohybu, stávení když sedím na zemi mě to začne krutě bolet. Je to poprv co se i to stalo. Mamka mi dala prášek který tu bolest celkem dost ztlumil ale i ta pořád to bolí jako když čloěku třeba píchá boku ale tady v břiše. Děkuji za každou radu

Nejlepší odpověď
bolak

„kde má člověk pupík“ je tlustý střevo, čili pokud ti maminka dává ibuprofen, ibalgin nebo jiný nesteroidní antirevmatika, tak ti to možná částečně uleví od bolesti ale zlikviduje ti tím sliznici trávícího ústrojí. Při chůzi tě to bolí, protože se to pohybuje, v sedě si na tu postiženou část patrně tlačíš, hned vedle (pod ním) je močovej měchýř, takže to nejspíš ovlivňuje i tyhle partie. Zkus si okolo pupíku lehce zatlačit prsty a uvidíš.. V pondělí šupajdi k doktorovi a do tý doby žádný růžový pilulky a ostrý jídla.

Další odpovědi
anonym

Proč bereš prášky proti bolesti? Chceš se bolesti zbavit a řešit to, nebo bolest utišit a snažit se zapomenout do další bolesti? Když si vezmeš prášek, bolest přejde a ty nebudeš ani vědět, jestli už to přestalo, nebo je to jen tlumený. Neuč se brát prášky, proč si raději nelehneš? Je to lepší, než se napakovat práškama, co ty víš, co ti je? Jak víš, že potřebuješ zrovna tenhle prášek. Asi to bolí dost, když to cítíš i přes prášek, takže jsi měla jít radši na pohotovost, když to nepřejde, jdi k lékaři ráno.

marci1

Zkus si pro začátek uvařit heřmánkový nebo mátový čaj a uvidíš, jestli se to zlepší.

Beer4Real

Ať to je co chce, tak běž v pondělí k doktorovi ;)