juie

Nevíte co mi je???

Nevíte někdo co se mnou je,když mě bolí v krku a nemůžu moc mluvit,ale teplotu nemám!!!
Je možné to vyléčit doma bez pomocí lékaře???¨
Jak to vyléčit a co na to pomáhá???Děkuji
PS:Doktory totiž fakt nemám ráda!!!

Nejlepší odpověď
gnosis

kdyby to nebolelo moc a trvalo jen den, vylezel bych to s cajem a medem.

Další odpovědi
elektrikář

Já používám aspiryn a čaj s citronem. Zalezt do pelíšku a snažit se to zaspat.

dědapetr

Vzít si panadol a udělat si zábal na krk,namočit kapesník dát na krk a přesto suchý ručníček,nechat působit.
Doplňuji:
JAK LÉČIT BOLEST V KRKU:http://nemoci­.abecedazdravi­.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1

Terryle

Taky se doktorům vyhýbám, jak můžu ;o) Mně na bolení nebo škrábání v krku asi nejvíc pomáhá taková domácí směska.Inspiroval mě k ní jeden zahraniční lék, kterej mi konečně po hroznejch letech (na rozdíl od všech cucadel a kloktadel) pomohl se toho zbavit asi za čtyři dny, ne za čtyři týdny, jak to probíhá jinak.
MED rozpustit v teplé vodě
přidat ECHINACEA kapky a HEŘMÁNKOVÝ extrakt (oboje se dá koupit v lékárně)

  • rozpuštěnýho medu víc, kapek trošku míň (poměr cca 2:1:1)

a dát do takové té stříkací a šroubovací lahvičky od Joxu,dobře vymyté. A šplíchat do krku, když si vzpomeneš.
Snad to trošku pomůže… :o)

Mucillinka

Když není tepolta a bolí hodně v krku, že se nadá skoro mluvit, tak to je angína..Na to pomáhá jedině návštěva lékaře a antibiotika..

Deli

Bacily v krku spolehlivě zabíjí 4× za den vycucaná tableta Strepfen nebo Strepsils, Neoangin apod.

iwetax

Zkusila bych silné kloktadlo. Cucací pastilky nezabírají, alspoň mě.

Valky

Jen viróza… Nakrjet cibulku, zalít vařicí vodou, přiklopit pokličkou a vodu potom vypít… pokud chcete, můžete přidat moučkový cukr… Nebo pomáhá vývar ze zázvoru – ten jen nastrouhat a zalít vařicí vodou a vypít…