Avatar uživatele
juie

Nevíte co mi je???

Nevíte někdo co se mnou je,když mě bolí v krku a nemůžu moc mluvit,ale teplotu nemám!!!
Je možné to vyléčit doma bez pomocí lékaře???¨
Jak to vyléčit a co na to pomáhá???Děkuji
PS:Doktory totiž fakt nemám ráda!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gnosis

kdyby to nebolelo moc a trvalo jen den, vylezel bych to s cajem a medem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Já používám aspiryn a čaj s citronem. Zalezt do pelíšku a snažit se to zaspat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Vzít si panadol a udělat si zábal na krk,namočit kapesník dát na krk a přesto suchý ručníček,nechat působit.
Doplňuji:
JAK LÉČIT BOLEST V KRKU:http://nemoci­.abecedazdravi­.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky se doktorům vyhýbám, jak můžu ;o) Mně na bolení nebo škrábání v krku asi nejvíc pomáhá taková domácí směska.Inspiroval mě k ní jeden zahraniční lék, kterej mi konečně po hroznejch letech (na rozdíl od všech cucadel a kloktadel) pomohl se toho zbavit asi za čtyři dny, ne za čtyři týdny, jak to probíhá jinak.
MED rozpustit v teplé vodě
přidat ECHINACEA kapky a HEŘMÁNKOVÝ extrakt (oboje se dá koupit v lékárně)

  • rozpuštěnýho medu víc, kapek trošku míň (poměr cca 2:1:1)

a dát do takové té stříkací a šroubovací lahvičky od Joxu,dobře vymyté. A šplíchat do krku, když si vzpomeneš.
Snad to trošku pomůže… :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

Když není tepolta a bolí hodně v krku, že se nadá skoro mluvit, tak to je angína..Na to pomáhá jedině návštěva lékaře a antibiotika..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Bacily v krku spolehlivě zabíjí 4× za den vycucaná tableta Strepfen nebo Strepsils, Neoangin apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Zkusila bych silné kloktadlo. Cucací pastilky nezabírají, alspoň mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Jen viróza… Nakrjet cibulku, zalít vařicí vodou, přiklopit pokličkou a vodu potom vypít… pokud chcete, můžete přidat moučkový cukr… Nebo pomáhá vývar ze zázvoru – ten jen nastrouhat a zalít vařicí vodou a vypít…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví