Zeptálek

Nevíte, co mám s prstem?

na ukazováčku na kraji citím, jako kdyby tam něco bylo, ale nic tam není, je to jako kdyby vám brněly nohy, akorát to mám na prstu, je to jako kdybych tam nic necítil. Nevíte, co to je?

Odpovědi
Lamalam

Zeptej se doktora. Na dálku tě nikdo z místních lékařů nevyléčí.

orwell

Snížená citlivost, někdy pocit brnění, mravenčení.., patříš do péče neurologa! Může to být po námaze, úrazu (i zápěstí). Jde o to, jak to trvá dlouho. Obvykle se to léčí zklidněním končetiny a dost vysokými dávkami vitamínů (B komplex forte, vit. E 400). Mně to pomohlo, ale nějaký čas to trvalo. Důležité je, co řekne neurolog.

briketka10

Vím, uhnívá Ti.