Avatar uživatele
lady wolf

Nevíte co mám dělat?

Přes den běhám a různě se aktivně pohybuji, ale přesto v noci nemohu dlouho do noci usnout.Je to normální?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cornflake

Zkus meduňkový čas :) mě to pomohlo taky. Nemohla jsem usnout i když jsem unavená byla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jestli jste měla dovolenou, nebo prázdniny, tak tělu chybí pravidelní denní režim, na který je zvyklé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

Taky jsem s tím měl problém u mě to bylo stresem, že jsem jen celou noc přemýšlel o druhém dnu ale u tebe to může být něco jinýho zkus zajít k doktorce, třeba ti aspň poradí nebo dá prášky na spaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Měl by jsi si stanovit pevný režim, kdy vstávat a chodit spát.
Já třeba chodívám běhat pořád ve stejnou dobu navečer a problém se spánkem nemám. U každého to je samozřejmě jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hlavně se nezačni cpát práškama, je to to největší svinstvo, návykové svinstvo, musíš mít pevný řád, choď spát pravidelně, pusť si nějakou relaxační hudbu, nebo si něco hezkého před spaním chviličku čti, prostě se hoď do klidu, snaž se nemyslet na problémy, soustřeď se jen na svoje tělo a dýchej klidně, pomalu, nevím, kolik ti je, ta informace tady chybí, takže nevím, co ještě můžu napsat 😁
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=kpZbsRC­ww50

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

U mě je to přesně naopak…Já usnu v podstatě kdykoliv,ale potom né a né se probrat.Jsem schopný prospat 14 hodin jen tak.Po klasickém dni jsem jednou spal 23 hodin a vůbec nevím proč… :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek