iceT

Nevíte co mají někteří jedinci

společné s toaletní mísou a proč se jim tak říká?

Nejlepší odpověď
annas

Hajzl – vulg. záchod. Hanl. Neřád, mizera, nečestný člověk. Do hajzlu – zaklení. Převzato ze stařičkého mocnářství Häusel – záchod. Přesně Scheisshäusel – kadibudka.

Zdroj: http://blisty­.cz/art/36654­.html

Další odpovědi
dědapetr

Nemusí se jim říkat ha.zl a tak nějak lidsky se dá říkat prevíti,význam je stejný.Je to nadávka (vulgarismy),dá se použít na všechny kteří se chovají nepatřičně.I na některé mocné ve vládě.

hanulka11

Myslíte asi hajzlové
Zajímavý je původ slova hajzl. Pochází z němčiny, kde slovo Häusel značí celkem nevinný domeček, víme, jaký.
Je to prostě taková ta spodina .

franku

Asi proto,že je v nich taky něco co smrdí a zapáchá.